ترفندفناوری

چگونه سن خود را در اینستاگرام تغییر دهیم

آموزش عوض کردن تاریخ تولد یا زادروز در اپلیکیشن اینستاگرام

چگونه سن خود را در اینستاگرام تغییر دهیم؟ بسیاری از ما هنگام ساخت پیچ اینستاگرام مان تاریخ تولد خود را به صورت رندوم و شانسی وارد کرده‌ایم و در حال حاضر هیچ اطلاع دقیقی از تاریخ وارد شده نداریم.

اگر شما نیز همین کار را کرده باشید در آینده نزدیک برای تغییر رمز عبور پیجتان یا بخاطر عدم رعایت قوانین اینستاگرام و محدودیت های سنی آن به مشکل بر می خورید لذا برای حل این مشکل در ادامه با ترفند ماگرتا همراه باشید.

آموزش پیشنهادی: چگونه در اینستاگرام اسم خود را تغییر دهیم

چگونه سن خود را در اینستاگرام تغییر دهیم

تغییر تاریخ تولد در اینستاگرام

این روزها قوانین اینستاگرام سختگیرانه تر از همیشه شده است و هر لحظه ممکن است شما اخطاری دریافت کنید که برای حل آن لازم باشد تاریخ تولد وارد شده هنگام ثبت نام در اینستاگرام را وارد کنید. اگر یادتان نیست که این تاریخ را درست وارد کرده‌اید یا خیر حتما مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید:

۱. وارد پروفایل خود در اپلیکیشن اینستاگرام شوید و روی دکمه Edit Profile کلیک کنید.

افزودن زادروز در اینستا
افزودن زادروز در اینستا

۲. حال گزینه آخر یعنی Personal Information Settings را لمس کنید.

نحوه وارد کردن تاریخ تولد دقیق در اینستاگرام
نحوه وارد کردن تاریخ تولد دقیق در اینستاگرام

۳. در صفحه جدید باز شده روی گزینه آخر یعنی Birthday کلیک کنید و سپس تاریخ تولد دقیق خود را به میلادی وارد کنید.

آموزش عوض کردن تاریخ تولد اینستا
آموزش عوض کردن تاریخ تولد اینستا

اگر قبلاً تاریخ تولد خود را وارد کرده‌اید، می توانید دوباره آن را ویرایش کنید، اما اگر قبلاً اکانت فیسبوک خود را به اینستاگرام متصل کرده باشید، تاریخ تولد شما به طور خودکار از فیسبوک استخراج و در اینستاگرام وارد می شود و اگر تاریخ تولد خود را در فیسبوک تغییر دهید به طور خودکار در اینستاگرام نیز تغییر خواهد کرد. همچنین لازم نیست در مورد تاریخ تولد خود نگران باشید زیرا هیچ کسی در اینستاگرام به جز خودتان نمی تواند این تاریخ را مشاهده کند.

🔰 نکته: برای محاسبه تاریخ دقیق تولدتان به میلادی کافیست همین عبارت را در گوگل جست و جو کنید و از ابزارهای موجود کمک بگیرید.

☑️ به پایان آموزش چگونه سن خود را در اینستاگرام تغییر دهیم رسیدیم، اگر سوال یا پیشنهادی درباره این آموزش دارید حتما آن را از بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

همچنین بخوانید:
چگونه رمز اینستاگرام را عوض کنیم
و
چگونه استوری دیگران را استوری کنیم

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *