ترفندفناوری

آموزش اسکرین شات گلکسی A32 5G سامسونگ با 3 روش مختلف

چگونه با گوشی گلکسی A32 5G سامسونگ اسکرین شات بگیریم؟ نحوه عکس و فیلم گرفتن از صفحه

برای اسکرین شات گرفتن با گوشی گلکسی A32 مدل 5G سامسونگ شما می توانید از سه روش مختلف استفاده کنید. روش اول بسیار ساده می باشد اما برای آشنایی با سایر روش ها در ادامه با بخش ترفند ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی : مشخصات و قیمت گوشی گلکسی ای 32

نحوه گرفتن اسکرین شات گلکسی A32 5G

روش اسکرین شات گرفتن در گوشی  A32 5G

این روش قدیمی ترین راه اسکرین شات گرفتن می باشد و شما می توانید با فشار دادن همزمان دکمه های فیزیکی کم کردن صدا + دکمه روشن/خاموش اقدام به عکس گرفتن از صفحه گوشی خود کنید.

اگر دکمه ها را درست فشار داده باشید باید اسکرین شات گرفته شده به همراه یک نوار کوچک در پایین آن برای شما نمایش داده شده باشد. این نوار شامل سه گزینه Edit ، Crop و Scroll Capture می باشد.

✅ از Scroll Capture می توانید برای گرفتن اسکرین شات های طولانی استفاده کنید.

اسکرین شات گلکسی A32 با Palm Swipe to Capture

با این روش شما می توانید با کشیدن دست خود روی صفحه و بدون دکمه از صفحه نمایش موبایل خود عکس بگیرید. بدین منظور مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.

قدم اول – از طریق منو موبایل خود وارد Settings شده و Advanced Features را لمس کنید. صفحه ای مانند زیر برای شما باز می شود.

اسکرین شات با حرکت دوست روی صفحه در  A32 5G

قدم دوم – حال در صفحه جدید باز شده وارد بخش Motions and Gestures شوید.

عکس گرفتن از صفحه بدون دکمه در  A32 5G

قدم سوم – در نهایت بر روی Palm Swipe to Capture کلیک کرده و آن را روشن نمایید.

کشیدن دست روی صفحه در  A32 5G برای گرفتن از عکس

این ویژگی مخصوص گوشی های سامسونگ می باشد و شما برای گرفتن اسکرین شات کافیست گوشه دست خود را از سمت چپ صفحه نمایش به سمت راست بکشید. عکس گرفته شده در گالری موبایل شما ذخیره می شود.

عکس گرفتن از صفحه بدون دکمه با Assistant Menu

از این ویژگی معمولا زمانی استفاده می کنند که دکمه های کناری موبایل خراب شده باشد. برای فعال کردن قابلیت منوی دستیار کمکی مراحل زیر را قدم به قدم انجام دهید.

قدم اول – وارد Settings شده و Accessibility را انتخاب نمایید.

عکس گرفتن از صفحه  A32 5G بدون زدن دکمه و به صورت مجازی

قدم دوم – حال در صفحه جدید باز شده وارد بخش Interaction and Dexterity شوید.

نحوه اسکرین شات گرفتن در گوشی  A32 5G

قدم سوم – در نهایت گزینه Assistant Menu را فعال کنید.

چگونه در  A32 5G اسکرین شات بگیریم

پس از فعال کردن این گزینه یک دکمه مجازی روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود که با زدن آن می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید که یکی از این کارها اسکرین شات گرفتن می باشد.

✅ در صورت وجود هرگونه مشکل یا سوال در رابطه با اسکرین شات گلکسی A32 5G می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.