ترفندفناوری

آموزش اسکرین شات گوشی Mi 11 Lite شیائومی

چگونه از صفحه نمایش موبایل می 11 لایت شیائومی اسکرین شات بگیریم؟

چگونه با گوشی Xiaomi Mi 11 Lite از صفحه نمایش اسکرین شات بگیریم؟ برای پاسخ به این سوال در این آموزش سه روش اصلی عکس گرفتن از صفحه نمایش در موبایل می ۱۱ لایت شیائومی را برای شما کاربر عزیز به صورت کامل آماده کرده ام پس در ادامه با ترفند ماگرتا همراه من باشید.

همچنین بخوانید : چگونه در گوشی شیائومی برنامه ای را مخفی کنیم

اسکرین شات گوشی Mi 11 Lite شیائومی
اسکرین شات گوشی Mi 11 Lite شیائومی

روش اسکرین شات گرفتن در گوشی Mi 11 Lite

همانطور که گفتم شما می توانید از سه روش برای این کار استفاده کنید، روش اول که از همه راحت می باشد استفاده از دکمه های فیزیکی کنار گوشی می باشد. برای عکس گرفتن از صفحه با این روش کافیه اول به صفحه موردنظر بروید بعد به صورت همزمان دکمه های کم کردن صدا و پاور را فشار دهید.

روش اول : فشار دادن دکمه های
(Power + Volume Down)

عکس گرفتن از صفحه نمایش در گوشی می 11 لایت شیائومی

در روش دوم بجای استفاده از دکمه های فیزیکی از قابلیت نرم افزاری گوشی استفاده می کنیم، به این صورت که ابتدا به قسمتی که می خواهید از آن اسکرین شات بگیرید بروید، بعد نوار وضعیت گوشی را به سمت پایین بکشید و بر روی آیکون Screenshot که به شکل علامت یک قیچی می باشد کلیک کنید.

روش دوم : استفاده از میانبر نوار وضعیت

اسکرین شات موبایل می 11 لایت شیائومی

و در آخر روش استفاده از ویژگی اسکرین شات با سه انگشت که مختص به گوشی های شیائومی می باشد را بررسی می کنیم. برای استفاده از این روش کافیه مانند مراحل قبل به قسمتی که می خواهید از آن عکس بگیرید رفته و بعد خیلی سریع سه تا از انگشت های خود را روی صفحه گذاشته و به سمت پایین بکشید.

روش سوم : کشیدن سه انگشت به سمت پایین

نحوه اسکرین شات از صفحه نمایش در Mi 11 Lite شیائومی

این قابلیت به صورت خودکار بر روی همه گوشی های شیائومی فعال است اما اگر برای شما غیر فعال بود کافیست از قسمت Settings وارد بخش Advanced Settings شده و سپس Button and Gesture Shortcuts را انتخاب کنید. بعد در صفحه جدید باز شده حالت Take a Screensho را روی Slide 3 fingers down تنظیم کنید.

همچنین بخوانید : آموزش اسکرین شات شیائومی POCO X3

تمام! اگر هر یک از این سه روش را درست انجام دهید، اسکرین شات های گرفته شده در گالری موبایل شما ذخیره می شود. در نهایت اگر سوالی در رابطه با نحوه اسکرین شات گوشی Mi 11 Lite شیائومی دارید آن را از قسمت دیدگاه از کارشناسان بپرسید تا سریعا جواب شما را بدهند.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.