فناوری

دانلود اپلیکیشن صبا ، صندوق بازنشستگی الکترونیک + آموزش

نصب نرم افزار صبا اپ و دانلود اپلیکیشن SabaSrm برای اندروید و iOS و نحوه دریافت فیش حقوقی با موبایل

دانلود اپلیکیشن صبا اپ SabaSrm برای بازنشستگان نسخه اندروید و iOS و نحوه استفاده از آن و دریافت فیش و حکم حقوقی نرم افزار جامع صبا در ادامه در بخش فناوری ماگرتا برای شما آموزش داده شده است.

مطلب پیشنهادی : دانلود اپلیکیشن ساتا

برنامه صبا اپ برای فیش حقوقی بازنشستگان

دانلود اپلیکیشن صبا برای فیش حقوقی بازنشستگان

پیش از این بازنشستگان برای انجام خدمات مختلف مانند دریافت فیش حقوقی خود باید از نرم افزار خاتم استفاده می کردند اما از این پس باید از اپلیکیشن صبا که قابلیت‌های بیشتری نیز دارد، استفاده کنند.

صندوق بازنشستگی کشوری به منظور گسترش و بهبود ارائه خدمات الکترونیکی به بازنشستگان گرامی نرم‌افزار صبا را طراحی و در دو نسخه اندروید و iOS منتشر کرده است.

توجه داشته باشید که اگر نسخه اندروید موبایل شما کمتر ۵ است و قبلا این برنامه را نصب کرده اید، باید آن را حذف کرده و این نسخه جدید را نصب کنید.

ویژگی های دانلود نرم افزار صبا

شما می توانید بدون حضور در دفاتر مربوطه فیش و حکم حقوقی خود را به صورت آنلاین دریافت کنید، نامه های اداری خود به دبیرخانه را پیگیری کنید و از نزدیک ترین دفاتر صندوق بازنشستگی آگاه شوید.

اطلاع از خدمات ارائه دهنده ی مرکز مورد نظر
ارسال درخواست‌ها، انتقادها و پیشنهادها
پیگیری درخواست‌های ارسالی
شرکت در نظرسنجی به منظور افزایش رضایتمندی بازنشستگان گرامی

بازنشستگان گرامی میتوانند با این برنامه می توانند از خدمات الکترونیکی زیادی از صندوق بازنشستگی استفاده کنند و از دردسر حضور در صف های طولانی خلاص شوند.

آموزش استفاده از اپلیکیشن صبا بازنشستگان

شما می توانید به دو صورت ثبت‌ نام و مهمان از این نرم افزار استفاده کنید. در حالت ثبت نام شما باید کد ملی، شماره‌ی دفتر کل و شماره‌ی حساب خود را به همراه شماره‌ تلفن همراه، آدرس ایمیل و رمز عبور در برنامه ثبت کنید.

دریافت فیش حقوقی با اپلیکیشن صبا اپ

اگر مشکل خاصی دارید و نمی توانید وارد برنامه شوید برای راهنمایی های بیشتر با اپراتور ۲۵۰۰ تماس حاصل نمایید.

✅ اگر سوالی در رابطه با اپلیکیشن صبا و صندوق بازنشستگی الکترونیک دارید، می توانید از طریق بخش نظرات با ما در ارتباط باشید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *