ادبیاتفرهنگ و هنر

جواب مثل نویسی صفحه ۳۹ نگارش دهم ⚡️ گسترش ضرب المثل ها

گسترش و بازآفرینی ضرب المثل های صفحه 39 کتاب نگارش فارسی پایه دهم

جواب مثل نویسی صفحه ۳۹ نگارش دهم ؛ مثل های زیر را بخوانید، سپس یکی را انتخاب کنید و آن را گسترش دهید. برای مشاهده جواب در ادامه با بخش ضرب المثل ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: جواب تمرینات درس دوم نگارش دهم

جواب مثل نویسی صفحه ۳۹ نگارش دهم

گسترش ضرب المثل از تو حرکت از خدا برکت صفحه ۳۹ نگارش دهم

از قدیم الایام گفته شده که خداوند روزی دهنده است. این جمله زیبا خیلی به ما قوت قلب می دهد و … برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.

«روی دکمه قرمز کلیک کنید»

گسترش ضرب المثل آب یکجا ماند، می گندد

انسان تنبل و بی فایده درست مثل آب راکد می ماند و به مرور زمان افکار آن می گندد و … برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.

«روی دکمه قرمز کلیک کنید»

گسترش ضرب المثل کار نیکو کردن از پر کردن است

تکرار و تداوم در انجام هر کاری منجر موفقیت در آن و کسب تجربه می شود، بنابراین برای انجام هر کار باید … برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.

«روی دکمه قرمز کلیک کنید»

گسترش ضرب المثل باد آورده را باد می برد

او به سادگی پولی را از دست داد که برای به دست آوردن آن سخت کار نکرده بود و … برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.

«روی دکمه قرمز کلیک کنید»

گسترش ضرب المثل تو نیکی می کن و در دجله انداز

هر کس نیکوکاری کند خداوند نیز به او نیکی می کند، همچنین نیکی که ما انجام می دهیم به ما باز می گردد و … برای مشاهده ادامه متن روی دکمه زیر کلیک کنید.


✅ به پایان گسترش ضرب المثل ها و جواب مثل نویسی صفحه ۳۹ نگارش دهم رسیدیم، برای مشاهده پاسخ سایر صفحات نگارش پایه دهم کافیست آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *