ادبیاتفرهنگ و هنر

جواب درک و دریافت صفحه ۴۳ فارسی دوازدهم

پاسخ سوال های درک و دریافت روان خوانی جاسوسی که الاغ بود صفحه 43 کتاب ادبیات فارسی پایه دوازدهم متوسطه دوم

جواب درک و دریافت روان خوانی جاسوسی که الاغ بود صفحه ۴۳ فارسی دوازدهم ؛ در این نوشته با جواب و پاسخ سوالات درک و دریافت صفحه 43 روان خوانی جاسوسی که الاغ بود کتاب ادبیات فارسی دوازدهم متوسطه دوم رشته های تجربی و ریاضی و انسانی و فنی حرفه ای آشنا می شوید. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: جواب درک و دریافت شعر صبح ستاره باران صفحه ۵۷ فارسی دوازدهم

جواب درک و دریافت روان خوانی جاسوسی که الاغ بود صفحه ۴۳ فارسی دوازدهم
جواب درک و دریافت روان خوانی جاسوسی که الاغ بود صفحه ۴۳ فارسی دوازدهم

جواب سوالات درک و دریافت صفحه 43 جاسوسی که الاغ بود فارسی دوازدهم

سوال ۱) دربارهٔ شیوهٔ بیان نویسنده توضیح دهید.

پاسخ: نویسنده با زبانی ساده، صمیمی، اما طنز یک ماجرا را بیان می کند. عبارات عامیانه و محاوره ای، این نوشته را به زبان کوچه و بازار نزدیک کرده است، که در عین حال به نوشته، صداقت و صمیمیت می بخشد.

سوال ۲) دربارهٔ فضا و حسّ و حال حاکم بر این متن به اختصار بنویسید.

پاسخ: فضای داستان بسیار جذاب و فوق العاده است. لحن ساده و طنز متن به مخاطب کمک کرد تا ارتباط نزدیکتری با این موضوع داشته باشد. داستان از یک سو و صداقت راوی از سوی دیگر حس خوبی را به خواننده منتقل می کند و ماجرای داستان را برای هر خواننده ای باورپذیر می کند. در کل فضای داستان شاداب و پر از طنز است.

مطلب پیشنهادی: معنی شعر صبح ستاره باران با ارایه های ادبی فارسی دوازدهم

توجه: شما دانش آموزان عزیز و کوشا می توانید برای دسترسی سریع تر و بهتر به مطالب کمک درسی کتاب فارسی پایه دوازدهم متوسطه دوم ، کلمه و عبارت « ماگرتا » را به همراه مطلب مورد نظر خود جستجو کنید.

در انتها امیدواریم که مقاله پاسخ سوالات درک و دریافت روان خوانی جاسوسی که الاغ بود صفحه ۴۳ کتاب فارسی دوازدهم ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد. نظرات خود را در بخش دیدگاه به اشتراک بگذارید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *