سبک زندگی

میراث فرهنگی چیست و انواع آن را نام ببرید مطالعات هفتم

پاسخ و حل سوال منظور از میراث فرهنگی چه می باشد و چند مورد از انواع میراث فرهنگی را نام ببرید مطالعات اجتماعی هفتم

میراث فرهنگی چیست و انواع میراث فرهنگی را نام ببرید مطالعات هفتم ؛ در این مطلب از بخش آموزش و پرورش ماگرتا قصد داریم به پاسخ و جواب سوال های منظور از میراث فرهنگی مادی چیست و انواع میراث فرهنگی را نام ببرید درس 17 هفدهم مطالعات اجتماعی هفتم متوسطه اول بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: ویژگی های تمدن را نام ببرید مطالعات هفتم
و
چرا سپاه جاویدان به این نام معروف شد مطالعات اجتماعی هفتم

میراث فرهنگی چیست و انواع میراث فرهنگی را نام ببرید مطالعات هفتم
میراث فرهنگی چیست و انواع میراث فرهنگی را نام ببرید مطالعات هفتم

منظور از میراث فرهنگی چیست مطالعات هفتم

میراث فرهنگی یعنی چه ؟

پاسخ: میراث، یعنی ارث و هر چیزی که از گذشتگان و نیاکان و پدران به ما رسیده، باشد. بخشی از آثاری که از گذشتگان برای ما به جای مانده است «میراث فرهنگی» است.

چرا میراث فرهنگی اهمیت دارد ؟

پاسخ: میراث فرهنگی همه چیزهای ارزشمندی است که به فرهنگ یک ملت مربوط می شود. این چیز ها، حاصل زندگی و تلاش مردمی است که در گذشته زندگی می کرده اند و از یک نسل به نسل دیگر رسیده است.

انواع میراث فرهنگی را نام ببرید مطالعات اجتماعی هفتم

چند مورد از میراث فرهنگی را نام ببرید ؟

پاسخ: میراث فرهنگی ممکن است آثار مادی مثل ظرف ها، سکه ها، کتیبه ها، فرش ها، کتاب های قدیمی و بناهای تاریخی، مساجد و امام زاده ها باشد. همچنین ممکن است چیزهای غیرمادی مثل اعتقادات، زبان و آداب و رسومی باشد که از گذشته به ما رسیده است.

همچنین بخوانید: جواب فعالیت های درس ۱۷ مطالعات اجتماعی هفتم

توجه: شما دانش آموزان عزیز پایه هفتم متوسطه اول اگر می خواهید به راحتی به جواب های سوال های کتاب مطالعات اجتماعی هفتم دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در مقاله پاسخ به سوالات منظور از میراث فرهنگی چیست و انواع میراث فرهنگی را نام ببرید درس هفدهم مطالعات اجتماعی هفتم برای شما دانش آموزان عزیز جواب این سوال را آوردیم، که امیدواریم برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد از آن استفاده و بهره برده باشید.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !