بررسیفناوری

مقایسه آیفون 11 پرو مکس با گلکسی نوت 10 پلاس در تست سقوط از ارتفاع

مقاومت آیفون ۱۱ پرو مکس با گلکسی نوت ۱۰ پلاس را در تست سقوط از ارتفاع ببینید

مقایسه آیفون 11 پرو مکس با گلکسی نوت 10 پلاس : شرکت بزرگ اپل به تازگی پرچداران جدید خود را معرفی کرده و بهترین آنها آیفون 11 پرو مکس می باشد ، مدتی پیش هم سامسونگ گوشی گلکسی نوت 10 پلاس را معرفی کرده بود. حال می خواهیم در این مقاله از بخش بررسی ماگرتا بفهمیم که کدامیک از این گوشی های پرطرفدار و بی نظیر از این دو غول تکنولوژی در تست سقوط از ارتفاع مقاومت بیشتری دارد.

در ادامه برای تماشای ویدیو مقایسه آیفون 11 پرو مکس با گلکسی نوت 10 پلاس در تست سقوط از ارتفاع ، با ماگرتا همراه باشید.


مقایسه آیفون 11 پرو مکس با گلکسی نوت 10 پلاس در تست سقوط از ارتفاع
تست مقاومت آیفون 11 پرو مکس با گلکسی نوت 10 پلاس در سقوط از ارتفاع

ساختار بدنه هر دو گوشی از ترکیب دو ماده فلز و شیشه می باشد؛ با این حال نوع آن ها در هر گوشی متفاوت است. پشت و جلوی گلکسی نوت 10 پلاس، از جنس گوریلا گلس 6 می باشد و فریم دور گوشی هم از جنس آلومینیوم است.

در طرف دیگر، آیفون 11 پرو مکس حضور دارد که شرکت اپل در بدنه آن از شیشه های ساخت خود استفاده کرده است و ادعا می کند که محکم ترین شیشه ساخته شده در بین تمام اسمارتفون ها می باشد و فریم دور گوشی هم از جنس استیل می باشد که به نظر می رسد مقاومت آن بیشتر از آلومینیوم است.

همچنین بخوانید: تست مقاومت گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس 5G را ببینید


مقایسه تست سقوط آیفون 11 پرو مکس با گلکسی نوت 10 پلاس

این تست سقوط به طور کلی از 4 قسمت اصلی تشکیل شده است:

  1. مقایسه مقاومت پشت هر دو دستگاه
  2. مقایسه مقاومت فریم هر دو دستگاه
  3. مقایسه مقاومت شیشه ی محافظ نمایشگر
  4. در این مرحله نیز سقوط از ناحیه ی نمایشگر تا مرحله ی از کار افتادن ادامه می یابد.

همانطور که در این تست سقوط آیفون 11 پرو مکس می بینید، به راحتی می توان گفت که مقاومت این پرچمدار جدید اپل بسیار خوب است اما در مقابل رقبا نمی توان آن را مقاوم ترین شیشه استفاده شده در موبایل های بازار دانست.

همچنین همانطور که در تست دیدید، گلکسی نوت 10 پلاس با گوریلا گلس ۶ عملکرد بهتری چه در مقاومت شیشه پشت، در مقاومت شیشه محافظ نمایشگر و در مجموع داشت. تنها برتری آیفون 11 پرو مکس را می توان در قریم استیل ضدزنگ آن دانست که خراشیدگی کمتری نشان میدهد.

نتایج مقایسه آیفون 11 پرو مکس با گلکسی نوت 10 پلاس در تست سقوط از ارتفاع
نتایج تست مقاومت آیفون 11 پرو مکس با گلکسی نوت 10 پلاس

در نهایت همانطور که در تست Phonebuff (کاربر معروف یوتیوب در تست گوشی ها) مشاهده کردید، گلکسی نوت 10 پلاس از نظر مقاومت می تواند یکی از بهترین های بازار باشد که بدنه شیشه ای دارد اما مقاومت خوبی را ارایه می کند.

نظر شما دوستان ماگرتایی در مورد تست مقاومت این دو گوشی پرطرفدار و بی نظیر چیست؟

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 4 =