ادبیاتفرهنگ و هنر

انشا در مورد محل زندگی من ⭕️ با مقدمه و نتیجه

متن های انشا زیبا و با نثر روان در مورد توصیف جایی که من زندگی می کنم

انشا کودکانه و روان در مورد محل زندگی من ؛ من در بهترین و زیباترین جای جهان، در ایران زندگی می کنم. جایی که ما زندگی می کنیم انسان های خیلی شریفی دارد و … برای مشاهده ادامه متن در ادامه با بخش انشا ماگرتا همراه باشید.

مطلب پیشنهادی: انشا در مورد پارک محله ما

انشا در مورد محل زندگی من

انشا در مورد جایی که من زندگی می کنم

مقدمه: محل زندگی من بهترین و زیباترین است چون من با عشق و علاقه در آن زندگی می کنم و از همه چیزش لذت می برم. محل تولد هرکس برای خودش جذابترین و عالی ترین است چون در آنجا پا به زمین گذاشته و برایش ارزشمند است. وطن یا زادگاه هرکسی می تواند مقدس ترین برایش باشد.

بدنه: هرکس دارای تاریخ تولد و مکان تولدی است که در شناسنامه اش ثبت می شود و این مکان برایش بهترین مکان روی زمین است. ما در ایران متولد می شویم و برای حفظ وطن تا پای جان هستیم که همانا وطن پرستی از ایمان است و باید مانند پوست و گوشت و خون از وطن مراقبت کرد.

محل زندگی من همان جایی است که من در سنین کودکی همراه مادر در کوچه باغ های خاکی و گندم زارها می دویدم و باد موهای طلایی مرا پریشان می کرد. محل زندگی من خاستگاهش بهار است و شادی و سلامتی، هر صبح با صدای گنجشک و پرندگان از خواب بیدار می شوم و حالم خوب می شود. من با دیدن آسمان صاف و بی دود محل زندگی خودم دانستم که خبری از دود و سر و صدا و فریاد ماشین های فرسوده و قدیمی نیست و همه درختان در خوبی و خوشی سرسبزند.

من از دیار دریا و مهرم و وطنم پر از خوبی و سلامتی است و اینجا کسی با کسی قهر نیست و همه از حال هم خبر دارند. محل زندگی من باصفاترین است و غروب بساط چای به راه است و همه دور هم در محفلی دوستانه جمع می شوند. محل زندگی من ایران است و پر از مهر و عشق و جاودانگی، محل زندگی من سرای امید است و پر از نغمه باران. محل زندگی من با افتخار ترین جای جهان است و در آن همه مردم به عشق و فداکاری معروفند و همه جایش سرای مردان بزرگ است.

نتیجه گیری: وطن پرستی از ایمان است و بر انسان ها فرض است که از وطن خویش به خوبی و نیکی یاد کند. هر کس بهترین و زیباترین خاطراتش متعلق به وطن است. بهتر است که بهترین نوشته ها و دارایی های ادبی خویش را برای وطن بنویسیم و نگاه داریم.

انشاء درباره محل زندگی من پایه ششم و هفتم

مقدمه: روزی که نام وطن را بر زبان آوردم ۵ سال داشتم و معنی آن را خوب نمی دانستم. اما حالا که بزرگتر شده‌ام و برای خودم مستقل هستم، احساس می کنم که روزهای تعطیل و آخر هفته هر جا که باشم، باید به وطن برگردم. روزهایی که هرکس هوای وطن می کند من هم بی هوا و عاشقانه به سمت وطن می روم.

بدنه: محل زندگی من جایی است که پدر و مادر و اجدادم متولد شده اند و همیشه به آن افتخار کرده اند و موجب سر افرازی شان بوده است. محل زندگی من همان جایی است که کوه هایش سترگ و بلند است و خورشیدش پر از مهر و عشق، وطن من یا محل زندگی زنده و سرافراز است و تا شقایق می رقصد در اوج افتخار بر تارک خاورمیانه می درخشد.

محل زندگی من ایران بزرگ است و پر از کوه ها و دشت ها و چشمه های پرآب و سواحل یاقوتی و صدفی است. وطن و محل زندگی من پر از نفس گرم فرشتگان زمینی است که در راه اعتلایش زحمت می کشند. در محل زندگی من دامنه کوه ها بزم گل های بهاری است و پر از دسته گل های ناب و هزار رنگ است. دماوندش پر افتخار است.

دریاچه های اوان و پریشان و هزاران مکان های دیدنی و پر از تاریخ قطور که جهان به خود ندیده است. کشوری با تاریخ پر افتخار و پر از روزهای خوب و خوش و گاهی دشوار، کشور روزهای بی مانند و مردمانی خستگی ناپذیر، محل زندگی خود را چون دین و قلب و ایمانم حفظ می کنم و با افتخار بر فراز بلندترین جای می ایستم و جهان در زیر پای غرور من است.

محل زندگی من پر از خاطرات خوب و خوشی است که مردان بزرگ از خود به جای گذاشتند و من با افتخار از آنها یاد می کنم و تا همیشه بر تارک درخشان وطن پرتو افشانی می کنند. در محل زندگی من خورشید هیچ گاه غروب نمی کند و همواره در قسمت های مختلف و چهار فصلش مردم در تکاپو هستند.

نتیجه گیری: وطن من ایمان من است و قلب من هم زادگاهم است و من هرجا که باشم به بوی وطن در جوش و خوروشم. بلند آوازه باد نام ایران و محل زندگی من.

انشاهای پیشنهادی:
انشا در مورد لباس های محلی ایران
و
انشا در مورد ظاهر و باطن انسان ها

☑️ به پایان متن های «انشا در مورد محل زندگی من» رسیدیم، اگر شما نیز دیدگاهی در این رابطه دارید حتما آن را از بخش نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

موسوی پوران

هم‌بنیانگذار مجله ماگرتا ، زندگی ۲۴ ساعته روی خط آنلاین دهکده جهانی وب . تحلیلگر و متخصص تولید محتوای با ارزش و با کیفیت هستم و ۸ سالی می شود که وارد دنیای دیجیتال شدم. مدیر تیم تحقیق و توسعه شرکت هستم. بالاترین لذت برای من انجام کار تیمی ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شش =