ترفندفناوری
موضوعات داغ

قابلیت مفیدی که منتظرش بودیم، بزودی در اینستاگرام فعال میشود!

آپدیتی که قابلیت کاربردی را فعال می‌کند

 اینستاگرام  نرم افزاری محبوب، نام آشنا، پرطرفدار و بی نظیر در زمینه شبکه های اجتماعی برای گوشی های با سیستم عامل اندروید می باشد که تا به امروز بیش از 5 میلیارد بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و می توان گفت در صدر پردانلودترین برنامه های موجود در گوگل پلی قرار دارد ، اما فیسبوک به همین حد راضی نیست و می‌خواهد این شبکه اجتماعی را بزرگ‌تر و تعداد کاربران آن را افزایش دهد. به همین خاطر، اینستاگرام مرتبا ویژگی‌های جدیدی را معرفی می‌کند تا نظر کاربران بیشتری را جلب کند. با ماگرتا همراه باشید.

آپدیتی که در راه است

طبق بررسی‌های یکی از کاربران توییتر که از لحاظ اطلاع‌رسانی مربوط به ویژگی‌های هنوز نهایی نشده اینستاگرام و فیسبوک شهرت دارد، به‌زودی نواری که می‌توانید با آن ویدیو را عقب و جلو کنید، در بخش فوقانی ویدیو به نمایش درمی‌آید و ظاهرا در حال حاضر متخصصین اینستاگرام در حال بررسی این قابلیت هستند.

آپدیت جدید اینستاگرام

در این پست توییتر برای اثبات این قابلیت، یک ویدیو کوتاه هم قرار داده شده است. متاسفانه، در مورد تاریخ ارائه عمومی آن هنوز نمی‌توانیم با اطمینان اظهارنظر کنیم ولی از آنجایی که این مشخصه چندان پیچیده نیست و پتانسیل زیادی برای محبوبیت دارد، شاید اینستاگرام‌ به زودی آن را برای تمام کاربران فعال کند. با بهره‌گیری از این مشخصه، کاربران به راحتی می‌توانند ویدیوهای اینستاگرام را عقب و جلو کنند تا مثلا بتوانند بخش مورد نظر خود را چند بار تماشا کنند.

زنجیران

هم‌بنیانگذار ماگرتا ، عاشق دنیای وب و ۷ سالی ست که فعالیت جدی در حوزه اینترنت دارم. تخصص من تولید محتوایی‌ست که مورد نیاز مخاطبان است. مدیر ارشد تیم شبکه های اجتماعی سایت هستم. به قول ماگرتایی‌ها وقت بروز شدنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 18 =