سرگرمی

تعبیر خواب ابراز علاقه ☑️ تعابیر مختلف از ابراز عشق های متفاوت به افراد

تعبیر خواب ابراز علاقه پسر به دختر و تعابیر خواب ابراز عشق دختر به پسر

خواب دیدن یک ارتباط فرا طبیعی با انسان می‌باشد. حتما بار‌ها برای شما پیش آمده که خوابی ببینید و سپس در زمانی متوجه شوید که خواب‌تان تعبیر شده است. تعبیر خواب کار ساده و آسانی نیست و هر کسی قادر به انجام آن نیست. ما در این مقاله از بخش تعبیر خواب ماگرتا تعبیر خواب ابراز علاقه را از دیدگاه‌های مختلف به اختصار برسی خواهیم کرد.

تعبیر خواب گم شدن  گم شدن

تعبیر خواب ابراز علاقه

دیدن خواب ابراز علاقه را چگونه تعبیر کنیم؟

ابراز علاقه چند وجه دارد و بستگی دارد، کسی که ابراز علاقه می‌ کند زن است یا مرد.

تعبیر خواب ابراز علاقه به گفته ی معبرین مختلف

تعبیر خواب ابراز علاقه به فرموده امام صادق (ع)

اگر شخصی در خواب ابراز علاقه و دوست داشتن را ببیند به چهار معنی است:

 1. به معنی بزرگی است.
 2. به معنی ثروت است.
 3. به معنی شادی است.
 4. به معنی سلامتی است.

تعبیر خواب ابراز علاقه به گفته‌ی ابراهیم کرمانی

تعبیر خواب ابراز عشق و علاقه زنی که شوهر دارد، ثروت و شرافتمندی زیادی می‌آورد.

تعبیر خواب مرغ

تعبیر خواب ابراز علاقه ابراهیم کرمانی

تعبیر خواب ابراز عشق به گفته ی محمد بن سیرین

اگر شما خواب ببینید که به خواستگاری یک زن رفته اید یا به آن زن ناشناس ابراز علاقه و عشق می‌کنید، تعبیرش نزدیک شدن به اجل است.

اگر زنی در خواب خود ببیند که فردی مرده به او ابراز علاقه می‌‌کند، یعنی اموال زن کم خواهد شد.

اگر ببینید که به مرده ای ابراز علاقه می‌کند، یعنی اموالی از آن شخص به شما خواهد رسید.

تعبیر خواب ابراز علاقه به گفته ی آنلی بیتون

اگر فردی که خواب می‌‌بیند مرد باشد و به زنی ابراز علاقه کند، تعبیراین خواب این است که آن فرد لایق ابراز دوستی و رفاقت نیست.

واگر زنی در خواب ببیند که کسی به او ابراز علاقه نکرده است به این معنا است که کسی به خوستگاری او نمی‌رود و ناامیدی او را در بر می‌گیرد.

اگر خواب ببینید که به اقوام ابراز علاقه کرده‌اید، یعنی بین اقوام و بستگان اختلاف به وجود می‌آید.

تعبیر خواب ابراز علاقه به گفته ی یونگ

اگر در خواب ببینید که مورد علاقه نیستید، به این معنی است که شما احساس بی‌ارزشی می‌کنید و از عزت نفس پایینی برخوردار هستید.

تعبیر خواب ابراز عشق و عاشق شدن به گفته ی معبرین غربی

اگر در خواب خود دیدید که عاشق شده‌اید، نشان از این دارد که به سمت خطر قدم برداشته‌اید و هرگز به دیگران تکیه نکنید، به خود اعتماد داشته باشید و برای رسیدن به اهدافتان هرگز تسلیم نشوید.

تعبیر خواب ابراز دوست داشتن در کتاب سرزمین رویاها

اگر در خواب ببینید فرد مهم و سیاست‌مداری به شما ابراز علاقه می‌کند، یعنی در زندگی در کاری که انجام می‌دهید، به نتیجه خوب و مطلوبی خواهید رسید، همچنین احترام بزرگی در انتظار شما است.

اگر درخواب دوستی به شما ابراز علاقه کند، نتیجه آن غم و ناراحتی است.

اگر زن مشخصی به شما ابراز علاقه کند، نتیجه آن حقارت و شرمساری است.

تعبیر خواب ابزار علاقه به عشق قدیمی

این خواب به این معنی می‌باشد که شما به سمت اهداف قدیمی خود در حرکت هستید و اگر می‌‌خواهید، بدانید چرا آن فرد را در خواب خود دیدید باید توجه کنید که این شخص شما را یاد چه درسی از زندگی می‌اندازد.

تعبیر خواب ابزار علاقه به مرد غریبه

تعبیر این خواب نشان از این دارد که اتفاق خیلی خوب غیره منتظره در زندگی برای شما اتفاق خواهد افتاد

 تعبیر خواب ابزار علاقه مرد متاهل به دختر مجرد

دیدن این خواب به این معنی است که فرد بزرگی خود را در زندگی از دست خواهد داد.

تعبیر خواب بغل کردن مرده چیست؟ تعابیر کامل بغل کردن مرده در خواب

تعبیر خواب ابراز علاقه امام صادق

خواب ابراز علاقه خودتان را تعبیر کنید

توجه داشته باشید با توجه به شخصی که خواب می‌‌بیند، موقعیت جغرافیایی او و معبر آن، می‌تواند تعابیر مختلفی وجود داشته باشد و همچنین اعتقادات و احساسات شخص نیز در تعبیر خواب‌های او موثر است.

امیدواریم اگر این گونه  خواب ها را دیدید هرچه زودتر به سعادت و خوشبختی برسید و زندگی روی خوش به شما نشان دهد و این بخش از مقاله سایت ماگرتا به شما کمک کند تا به تعبیر خواب خود برسید

طهرانی

بنیانگذار مجله اینترنتی ماگرتا و متخصص سئو ، کارشناس تولید محتوا ، هم‌چنین ۱۰ سال تجربه سئو ، تحلیل و آنالیز سایت ها را دارم و رشته من فناوری اطلاعات (IT) است . حدود ۵ سال است که بازاریابی دیجیتال را شروع کردم. هدف من بالا بردن سرانه مطالعه کشور است و اون هدف الان ماگرتا ست.

‫8 دیدگاه ها

 1. سلام
  تو خوابم داخل کلاسم بودم که بعد دیدم با کمی از پسرا هم همکلاس شدم
  بعد اون کلاس به اوتوبوس تبدیل شد
  داشتم موهامو میبافتم و خوابیدم یه پسر داشت نگاهم میکرد خیلی تابلو بعد دختری که بغلم بود گفت این پسره از تو خوشش میاد خیلی تو چشمی پاشدم خودمو جمو جور کردم یه چیزیم کشیدم رو سرم یارو بهم گفت صبح الان وقت خواب نیست که
  تعبیر این خواب مسخره چی میشه😂👑

 2. سلام وقت شما بخیر
  من خواب دیدم یه دختری که دوستش دارم بهم تو یه جمع که خیلیا بودن و اون دختر اومد جلو و بلند داد زد و بهم گفت دوستت دارم خواب خیلی دقیق بود نمیدونم تعبیرش چیه؟

 3. ۴ ساله مدام پشت سر هم خواب یک نفرو میبینم که از من خوشش میاد ولی اون اصلا ایرانی نیست و دوره از کشورمون و خیلی معروفه و تاحالا ار نزدیک ندیدمش و اینطوری نیست که خیلی عاشقش باشم شبا هم اصلا بهش فکر نمی‌کنم ولی توی این ۴ سال هر چند وقت یه بار با موضوع اینکه از من خوشش میاد میاد تو خوابم و خوابم هم خیلی واقعی و طبیعی به نظر میرسه انگار که نه انگار خوابه چون خیلی واقعیه ،از کجا بدونم خوابم حقیقت داره یا نه واقعا گیج شدم که چرا همش میاد تو خوابم .من حتی تو خواب به اون آسیب زدم ولی بازم اومد 😂 نمی‌فهمم چرا اینطوریه اگه میشه بگید لطفا

 4. من خواب دیدم فامیلمون (کسی ک دوستش دارم) داره ازدواج میکنه من عروسیشو بهم زدم و اون فهمید ک من بهش چه حسی دارم و اونم ابراز علاقه کرد بعد من زیاد خوابه این طرفو میبینم با اینکه حتی فکر نمیکنم بهش داستان چیه؟😐

 5. من خواب دیدم با یه دختری که ایرانی نیست دوست شدم ولی یادم نمیاد چطور دوست شدم.
  توی خوابم دیدم که دارم توی خیابون راه میرم و برای گوشیم پیام اومد. پیام رو که نگاه کردم ، ابراز علاقه اون دختر رو دیدم. به من میگفت از من خوشش اومده و میخواد بام دوست بشه.

  تعبیر این چیه !!

 6. من خواب دیدم لگبه جشن تولد دعوت شدم و من دختر مورد علاقه خود را میشناختم او به من گفت میداند به او علاقه دارم و گفت من نیز به تو علاقه دارم لطفاً جواب بدید 🙏🙏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =